Loading

Paldiski maantee 33, Keila

+372 5190 9103

info@hr-service.ee

E-R:  9:00 -18:00

E-R:  9:00 -18:00
Võta meiega ühendust +372 5190 9103
Paldiski maantee 33, Keila

3D Sildade reguleerimine

Silladetailid saavad kahjustada erinevatel põhjustel, üheks põhjuseks on halvas seisukorras teed ja löökaugud. Löökaugust läbisõitmine võib ajapikku kokkujooksu paigast ajada. Seepärast on soovitav kahtluse korral Teie turvalisuse tagamiseks remonditöökojal sildade kokkujooksu kontrollida.

Jõuülekande remont & hooldus

HR-Services töötavad kogemustega eksperdid, kes oskavad tuvastada jõuülekande mehhanismidega seonduvaid levinumaid vigu ja teavad kuidas tuvastada vead ennem, kui need liiga tõsiseks muutuvad. Jõuülekanne on Teie sõiduki võimuse, ohutuse ja pikaealisuse säilitamiseks väga oluline.                                    

Käigukasti hooldus

Käigukasti hooldus on sõiduki ohutu ja efektiivse töö tagamiseks üks sagedamini tähelepanuta jäetud tegevusi. Kui autol hakkab kütus otsa saama, annab see juhile kiiresti märku süttiva tulega armatuuril. Kuid käigukasti hooldusest ei anna ükski tuli märku. Enamus auto omanikud peavad ise teadma, millal viimati hooldati käigukasti.

Mootori remont & hooldus

Kas teadsite, et mootori hooldus on palju enamat, kui lihtsalt õlivahetus? Võite rahuliku südamega enda auto HR-Servicesse hooldusesse tuua. Igal korralisel hooldusel teostame Teie sõidukile visuaalse kontrolli ja leides lekke või ohtliku vea teavitame teid sellest, hoidmaks ära hiliseid kulukaid remonttöid. 

Õli- & Filtrivahetus

Et tagada mootori parima jõudluse ja kaitse, peab autoga hoolduses käima korra aastas või autotootja poolt ettenähtud hooldus aja jooksul. Hoolda oma autot HR-Services ja sa näed, et autoga sõitmine ei ole ainult liikumine punktist A punkti B vaid nauding ja turvalise liikumise rõõm. Õlivahetus on kõige lihtsam ja taskukohasem hooldustüüp. 

Pidurite remont & hooldus

Kas soovite parimat pidurite hooldus teenust oma sõiduauto või veoautole? Pidurisüsteemi korrasolek iga auto puhul üks olulisemaid faktoreid, et tagada ohutu ja muretu sõit. Auto, mis ei käivitu on tülikas, kuid auto, millega peatuda ei saa on eluohtlik! Kas teie auto pidurdades kisub, vibreerib või teeb metalset kahinat?

Väljalaske süsteem

Teie sõiduki väljalaske süsteemil on väga tähtis ülesanne, hoida heitgaasid salongist eemale. Vähendada heitgaaside rõhku ja temperatuuri ning mootorist tekkivat müra. Samuti korras väljalaskesüsteem oluline kütusekulule. Automootori tööprotsess on väga vali, kasutatakse heli summutamiseks summutit. Kuid summuti mitte ainult ei vähenda mürataset, vaid kontrollib ka mootori vasturõhku.