Loading

Paldiski maantee 33, Keila

+372 5190 9103

info@hr-service.ee

E-R:  9:00 -18:00

E-R:  9:00 -18:00
Võta meiega ühendust +372 5190 9103
Paldiski maantee 33, Keila

Auto elektrisüsteem on väga keeruline ahel, mille kvaliteetseks hoolduseks  on vajalikud spetsiaalsed diagnostika seadmed. Meie teeninduses on keerukate probleemide lahendamiseks vajalik inventar ja meie kogemustega spetsialistid on leidnud alati kõige komplitseeritumatele elektritöödele iga kord lahenduse. Kogemuse puudumisel kodus, iseseisvalt ja vajaliku tehnikata on vägagi keeruline, kui mitte võimatu kindlaks teha rike. Elektrisüsteemi vea tuvastamine on tavaliselt väga suure töömahuga. Tuvastame vooluleked, lühised, juhtme katkestustused või muude auto elektrisüsteemis esinevad puudused. Kas Teie sõidukil on aku eluiga läbi? Starter ei tööta auto käivitamisel või generaator ei lae. Kõigi elektrisüsteemi puuduste korral broneeri aeg HR-Services. Hooldame Teie sõidukit vastutustundlikult, teostades kõrge kvaliteetset tööd, mida saate iga kell usaldada.

Auto elektrisüsteemi hooldamine on sõiduki elueale väga oluline. Kui sõidukil esinevad rikked siis kogume teilt võimalikult palju informatsiooni sümptomite kohta. Mida rohkem on meil andmeid rikke kohta, seda kiiremini on võimalik diagnoosida ja kõrvaldada viga. Selleks, kui teie masinal esineb elektrilisi probleeme, pöörake erilist tähelepanu, millised sümptomid ilmnevad Teie autol, maasturil või väikebussil.

Millistes sõidutingimustes sõidukiga olete; vihm, kiirendamine, pidurdamine, pööramine.  Lisavarustuse, näiteks konditsioneeri või salongi valgustite kasutamine. Kui tihti viga esineb? Kui kaua see probleem kestab?